THE BEST SIDE OF کارشناسی ماشین

The best Side of کارشناسی ماشین

The best Side of کارشناسی ماشین

Blog Article

توضیحات  کارشناسی رنگ و بدنه خودرو (کارشناسی رنگ ماشین تهران)

بازرسی خودرو به چند قسمت تقسیم میشود، که یکی از مهم ترین آنها موتور است. اما آیا ماشینی که موتور آن تعویض شده را بخریم یا خیر؟؟ تعویض موتور ماشین خیلی توصیه نمی‌شود مگر اینکه مشکل پیش آمده بسیار حاد باشد.

این موضوع به این دلیل است میزان زمان صرف شده به منظور کارشناسی رنگ خودرو با مدل های مختلف، متفاوت است؛ به عنوان مثال بررسی وضعیت یک خودروی جدید با آپشن های گوناگون نیازمند تجهیزات پیشرفته و زمان کارشناسی بیشتری نسبت به یک خودروی ساده است.

کارنامه ارائه‌دهنده خدمات تخصصی خودرو مانند کارشناسی، خرید و فروش، سرویس دوره‌ای و خرید اقساطی است.

** با توجه به ترافیک‌ و شلوغی کلان‌شهرها، امکان تاخیر ۳۰ دقیقه‌ای از سوی کارشناس وجود دارد. پیشاپیش از صبوری شما متشکریم. **

با وارد کردن مشخصات کامل خودرو، از حدود قیمت و ارزش واقعی آن مطلع شوید.

به ویژه اگر بخواهد از طریق دلالی ماشین اقدام به خرید خودرو کرد.

گاهی پیش می‌آید که در طی یک تصادف، میزان خسارت و ضربه وارده تا حدی زیاد است که باید آن قسمت را به طور کلی تعویض نمود! در چنین شرایطی نمی‌توان منکر کاهش قیمت خودرو شد.

پس از بررسی قیمت کارشناسی خودرو ??????? ???? ????? لازم به ذکر است که، با این همه صحبت از تعمیر و نگهداری رنگ اتومبیل، آیا رنگی با نگهداری کم وجود دارد که به خوبی کثیفی را پنهان کند؟ خودروهای نقره‌ای رنگ، بهترین رنگ‌ها را برای پنهان کردن لکه‌ها دارند.

آموزش تشخیص رنگ شدگی، بتونه کاری، آبرنگ، لیسه گیری و صافکاری در خودرو

در کارشناسی خودرو، وضعیت بدنه، ستون‌های ماشین، و گزارشات صافکاری و رنگ بدنه ماشین مشخص می‌شود. کارشناسی ماشین اجباری نیست اما توصیه می‌شود در هنگام خرید ماشین کار کرده، حتما از یک کارشناس خودرو کمک بگیرید تا ارزش ماشین مشخص و اگر ایرادی دارد، برملا شود.

فرانشیز بیمه بدنه چیست؟ چگونه از فرانشیز بیمه خلاص شویم؟

تست رانندگی : تمامی عیب و ایرادهای مشخص شده هنگامی است که رانندگی بررسی و سپس تایید میشود؛

دلیل دیگری که می‌تواند ترغیبتان کند از این سرویس استفاده کنید، تفاوت قیمت‌ها در آچاره با مراکز دیگر است. به دلیل رقابتی بودن فضای کار، قیمت‌ خدمات تخصصی بسیار منصفانه است تا نظر مشتریان جذب شود.

Report this page